Pokalbių konsultanto funkcionalumo veikimui reikalingi pasirenkami (funkciniai) slapukai, žr. „Slapukų nustatymai“

API

interneto svetaineje.jpg 

Ko gero, beveik kiekvienas žino, kaip svarbu verslui žengti koja kojon su nuolat tobulėjančiomis technologijomis, atveriančiomis dar vakar neegzistavusias duris ir leidžiančiomis būti keliais žingsniais priekyje konkurentų. Lietuvos pašto atvirojo programavimo sąsaja (API) gali tapti sparčiausiu Jūsų arkliuku verslo lenktynėse.

API - tai tiesioginė sąsaja tarp keletos skirtingų sistemų, leidžianti betarpiškai perduoti ir gauti informaciją. Tai - tarsi tiltas, kuriuo duomenys gali nukeliauti iš vieno kranto (sistemos) į kitą, atlikti pavestus veiksmus (pvz. atnaujinti informaciją) ir grįžti atgal, „parsinešant“ naujus nurodymus kitiems veiksmams.

API leidžia verslui kasdienius darbus atlikti greičiau, patogiau, apribojant (ir eliminuojant) žmogiškųjų klaidų galimybes, įgalina informaciją keisti, dalintis ja ar pri(si)minti. 

„Lietuvos pašto“ API - tai sprendimas Jūsų verslui, kurio dėka:

sutaupysite laiko
Taupysite darbuotojų laiką ir įmonės išteklius

API suteikia galimybę greičiau perduoti siunčiamų siuntų duomenis, lengviau užpildyti reikiamas deklaracijų formas, gauti siuntų lipdukus, iškviesti kurjerį ir atlikti kitus darbus, įprastai reikalaujančius daug laiko ir žmogiškųjų išteklių. Be to, per API paruoštas siuntas galėsite nelaukdami eilėje palikti pašto skyriuje Jums patogiu laiku arba tiesiai iš nurodytos vietos paims kurjeris.

 

lengviau administruoti
Lengviau administruosite siuntų išsiuntimą

Automatinis apsikeitimas duomenimis ypatingai svarbus perduodant klaidoms jautrią informaciją, pvz. pristatymo adresą ar kontaktinius duomenis. API leidžia skirtingoms sistemoms lengvai keistis informacija, išvengiant žmogiškojo faktoriaus nulemtų klaidų galimybės.

išvengsite klaidų
Sumažinsite (ar net visai išvengsite) klaidų

Siuntimo procese neteisingai nurodytas adresas - brangiai kainuojanti klaida, kurios eliminavimas garantuoja, kad visos siuntos bus pristatytos ten, kur ir yra numatyta. API tikrina adreso gramatinį tikslumą, automatiškai suranda pašto kodą.

siuntos realiu laiku
Matysite siuntų pristatymo būsenas realiu laiku

API leidžia pristatymą sekti realiu laiku, o siuntos registracijos duomenis galima nesunkiai perduoti el. paštu, trumpąja žinute ar kitu Jūsų pasirinktu  būdu.  Suteikdami klientams galimybę sekti pristatymo procesą, sumažinsite užklausų apie siuntos būseną skaičių - klientai savo siuntas galės stebėti patys ir žinoti, jog siuntos išsiųsti nepamiršote.

Kaip pradėti naudotis API galimybėmis?

SVARBU. Naudotis API teikiamomis galimybėmis galima tik sudarius sutartį su Lietuvos paštu.

 

Pildyti1

Jei norite prisijungti prie Lietuvos pašto API, užpildykite formą.

PILDYTI

 

Kilus klausimams, susisiekite su mumis el. paštu info@post.lt arba tel.: 1842.