Pokalbių konsultanto funkcionalumo veikimui reikalingi pasirenkami (funkciniai) slapukai, žr. „Slapukų nustatymai“

Projektas „Kam to reikia?"

Viena didžiausių šalies bendrovių Lietuvos paštas įsitraukė į projektą „Kam to reikia?!“ ir kviečia šalies moksleivius iš arčiau susipažinti su pašto veikla. Pirmieji netradicinę pamoką išbandė Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos moksleiviai. 

Gimnazijos auklėtiniams papasakota apie Lietuvos paštą, jie buvo supažindinti su viena įdomiausių pašto sričių – filatelija. 5–7 klasių moksleiviams Lietuvos pašto Pašto ženklų leidybos departamento vadovas Ervinas Vaišnoras papasakojo, kaip kuriami ir spausdinami pašo ženklai, kodėl pašto ženklų kolekcionavimas – vienas vertingiausių ir įdomiausių užsiėmimų, nuo ko pradėti, norint tapti filatelininku.

Profesinės savanorystės projektas „Kam to reikia?!“ yra tarpininkas tarp verslo profesionalų, norinčių dalintis savo patirtimi, bei mokyklų, siekiančių mokiniams suteikti reikiamų žinių. Tai – „gyvosios“ teorijos pamokos mokiniams, kurių metu praktikuojantys specialistai įtraukiami į profesinę savanorystę mokyklose, o moksleiviai skatinami kurti, mokytis ir tikėti savimi.

„Kam to reikia?!“ internetinėje svetainėje prisiregistravę mokytojai gali siūlyti pamokas ar kitokios formos mokymosi projektus, į kuriuos norėtų įtraukti praktinių žinių ir praktikos turinčius verslo profesionalus. Verslo profesionalai savo ruožtu gali teikti idėjas ir pasiūlymus, kaip galėtų praturtinti mokytojų veiklą su mokiniais.

Buvo naudinga? Dalinkitės: