Pokalbių konsultanto funkcionalumo veikimui reikalingi pasirenkami (funkciniai) slapukai, žr. „Slapukų nustatymai“

Lyderis paštomatų rinkoje: LP EXPRESS pradeda partnerystę su uDrop – turės daugiausiai paštomatų Lietuvoje

2023-09-12

LP EXPRESS pradeda bendradarbiavimą su pirmuoju Lietuvoje paštomatų dalijimosi tinklu uDrop. Tai leis LP EXPRESS pagal turimų paštomatų kiekį tapti didžiausiu tinklu Lietuvoje jau iki šių metų pabaigos. Ambicingą tinklo plėtrą skatina nuolat augantys paštomatinių siuntų kiekiai ir e.prekybos apimtys.

Pradėjus bendradarbiavimą su uDrop, per rugsėjį ir spalį 60 šio tinklo paštomatų taps LP EXPRESS dalimi. Šie paštomatai bus pažymėti abiejų bendrovių simboliais, o per juos patogiai siųsti ir atsiimti siuntas bus galima kaip įprastai. Be to, iki metų pabaigos dalis LP EXPRESS tinklo plėtros bus įgyvendinta statant ir nuosavus paštomatus.

„LP EXPRESS nuolat ieško sprendimų, leidžiančių būti arčiau klientų. Pernai pagal paštomatų tinklo plėtrą buvome lyderiais Lietuvoje, o iki metų pabaigos pagal turimų paštomatų skaičių būsime didžiausi šalyje. Tai pasieksime pirmieji Lietuvoje pradėdami partnerystę su paštomatų dalijimosi tinklu uDrop. Siuntų bendrovių sinergija su visiems rinkos dalyviams atvirais paštomatų tinklais yra kryptis, kuria juda siuntų sektorius visoje Europoje. Toks bendradarbiavimas leidžia ne tik sukurti geriausią klientų patirtį ir atliepti jų lūkesčius, bet ir efektyviau bei tvariau išnaudoti paštomatų infrastruktūrą“, – sako Rolandas Zukas, Lietuvos pašto generalinis direktorius.

„E-komercija kasmet sparčiai auga ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje. Todėl labai džiaugiamės prasidėjusia partneryste su LP EXPRESS, valdančiu vieną didžiausių paštomatų bei kurjerių tinklų visoje Lietuvoje. Dėsime visas pastangas, kad LP EXPRESS klientai turėtų geriausią patirtį naudojantis atvirojo uDrop paštomatų tinklo paslaugomis ir niekados nepritrūktų vietos siuntoms gauti ir siųsti. Tikimės, kad  tai bus efektyvi paskata ir kitoms siuntų bendrovėms pasirūpinti savo klientų patogumu ir prisijungti prie uDrop paštomatų tinklo“, – sako bendrovės „uDrop LT“ direktorius Marius Blagnys.

Kaip ir anksčiau, gyventojai paštomatines LP EXPRESS siuntas formuoti kviečiami savitarnoje lpexpress.lt. Tai leis ne tik išvengti adresavimo netikslumų, bet ir patogiai susimokėti už siuntimą, o paruoštą siuntą beliks nuskenavus įdėti į paštomatą.

Vien tik per pirmąjį 2023 m. pusmetį per LP EXPRESS paštomatų tinklą buvo pristatyta 3,95 mln. siuntų – 49 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai. Šį augimą lėmė Lietuvoje nuosekliai augančios elektroninės prekybos apimtys, didėjantis paštomatų kaip siuntų pristatymo kanalo populiarumas ir aukšti kokybiniai LP EXPRESS rodikliai. Daugiau nei 97 proc. LP EXPRESS siuntų gavėjus pasiekė jau kitą darbo dieną.

Vienu metu per LP EXPRESS paštomatų tinklą gali keliauti apie 53 tūkst. siuntų. Iš viso tinklo paštomatai veikia 106 gyvenvietėse visoje šalyje. 

Buvo naudinga? Dalinkitės: