Pokalbių konsultanto funkcionalumo veikimui reikalingi pasirenkami (funkciniai) slapukai, žr. „Slapukų nustatymai“

Lietuvius kviečia pareikšti savo nuomonę – kurią elektroninę parduotuvę šįmet vadinsime mylimiausia?

2024-07-10

LP EXPRESS, kartu su Inovacijų agentūra, antrus metus iš eilės skelbia nacionalinius Mylimiausios Lietuvos elektroninės parduotuvės rinkimus. Jau nuo šiandien nominuoti savo mylimiausią parduotuvę galima apsilankius adresu www.post.lt/mylimiausia-eparduotuve. Kaip ir pernai, apdovanotos bus ne tik e.parduotuvės, bet ir pirkėjai – už pareikštas simpatijas jų gali laukti prizai. Penkiems savo mylimiausią parduotuvę nominavusiems žmonėms burtų keliu bus įteikti 100 eurų vertės čekiai apsipirkti pasirinktoje e. parduotuvėje.

Mylimiausios Lietuvos e.parduotuvės rinkimuose nuo šiandienos save nominuoti gali ir patys verslai, užpildę paraišką Lietuvos pašto tinklalapyje. Jie kviečiami varžytis dėl penkių papildomų nominacijų, skirtų už tvariausius pakavimo sprendimus, plėtrą užsienio rinkose, kūrybiškus sprendimus startavus e.prekybos srityje, debiutą užsienio rinkose ir sėkmingą veiklą išskirtinai tik e. prekybos platformose (Amazon, eBay ar kitose). Paraiškas vertins ir laimėtojus išrinks iš nuomonės lyderių ir e. prekybos ekspertų sudaryta komisija.

„Džiaugiamės, kad e. prekyba Lietuvoje klesti – prekybininkai smarkiai stiebiasi, į rinką sėkmingai žengia naujokai, pirkėjai internete atranda mylimiausias parduotuves. Priežasčių, kodėl jie išlieka lojalūs, daug – malonus aptarnavimas, patogus tinklalapis, platus asortimentas, greitas pristatymas, patogus grąžinimas, tvarumas ar socialinė atsakomybė. LP EXPRESS žengia koja kojon su e.verslu ir siekia padėti užtikrinti aukščiausią aptarnavimo ir kliento patirties standartą. Mylimiausios Lietuvos e. parduotuvės rinkimai būtent tai ir atspindi – galimybę padėkoti e. verslams, kurie dėl savo klientų stengiasi kiekvieną dieną“, – sako „Lietuvos pašto“ Komunikacijos ir rinkodaros departamento vadovė Neringa Žukauskaitė.

Patricija Reut, Inovacijų agentūros Pažangos Departamento direktorė, papildo, kad tinkama reakcija į vartotojo poreikius e. prekybininkams suteikia akivaizdų konkurencinį pranašumą.

„E. prekybos rinka nuolat auga, todėl konkurencinio pranašumo išlaikymas reikalauja vis daugiau žinių ir inovacijų. Svarbus tinkamas e. prekybos kanalų pasirinkimas, rinkos poreikių analizė, patrauklumas ir nuolatinis reagavimas į vartotojo poreikius. O planuojant e. komercijos plėtrą, svarbu neapsiriboti Lietuva ir nerti į platesnius vandenis“, – pataria P.Reut.

Pernai pirmąkart startavęs projektas sulaukė didžiulės sėkmės – iš viso buvo nominuota kone 1100 Lietuvos internetinių verslų. Daugiausiai simpatijų 2023 m. sulaukė „Varle.lt“, išrinkta kaip mylimiausia didžioji parduotuvė, „Fantazijos.lt“, išrinkta kaip mylimiausia vidutinio dydžio parduotuvė ir „Kopikta.lt“, išrinkta kaip mylimiausia mažoji parduotuvė.  Dar trims lietuviškoms e. parduotuvėms buvo skirti apdovanojimai už tvariausius pakavimo sprendimus, plėtrą užsienio rinkose ir kūrybiškus sprendimus startavus.

Rinkimus sudarys keli etapai 

Mylimiausios Lietuvos elektroninės parduotuvės rinkimus sudarys keli etapai. Pirmasis, prasidėjęs šiandien, tęsis iki rugpjūčio 5 d. Jo metu gyventojai kviečiami nominuoti savo mylimiausias e.parduotuves, o verslai užpildyti paraiškas varžantis dėl penkių papildomų nominacijų

Antrasis rinkimų etapas vyks nuo rugpjūčio 20 iki rugsėjo 9 dienos. Jo metu bus balsuojama už mylimiausią elektroninę parduotuvę. Ši bus renkama iš pirmame etape daugiausiai kartų nominuotų e. parduotuvių. Jos savo ruožtu pagal svetainių lankomumą bus suskirstytos į tris kategorijas – mažas, vidutines ir dideles.

Rugsėjo 19 d. bus paskelbtos ir apdovanotos mylimiausias Lietuvos elektroninės parduotuvės didžiausiame Baltijos šalių e. komercijos renginyje „Ecomexpo’24“ ir „Delfi“ tiesioginiame eteryje.

Buvo naudinga? Dalinkitės: