Lietuvos pašto savitarna

Daugiau jokių eilių pašte! Lietuvos pašto savitarna – tai patogus, paprastas ir šiuolaikiškas būdas siuntoms, laiškams ar dokumentams siųsti. Dabar siuntinius ar korespondenciją paruošite siųsti bet kuriuo Jums patogiu metu neiškeldami kojos iš namų ar biuro. Tereikės pasirinkti, kaip siųsite savo siuntą: įteiksite ją kurjeriui, atnešite į artimiausią siuntų savitarnos terminalą ar paštą. Taip pat iš anksto sužinosite siuntimo kainą ir už paslaugą sumokėsite internetu. 

Kodėl verta naudotis Lietuvos pašto savitarna?

skaiciuokle
Siuntimo kainų apskaičiavimas

Pasirinkę Jums tinkamą siuntimo būdą bei siuntų dydžius iš karto matysite, kiek kainuos Jūsų siuntos siuntimas. Galėsite rinktis ir daug kitų naudingų paslaugų iškart matydami jų įkainius.

ruosiniai
Siuntų ruošiniai

Lietuvos pašto savitarnoje paruošėme dažniausiai siunčiamų siuntų ruošinius. Pasinaudokite jais, arba susikurkite ruošinius patys.

visi
Visi siuntimo būdai

Pagal savo poreikius ir siuntos rūšį ar dydį pasirinkite Jums patogiausią siuntimo būdą: per paštą, LP EXPRESS kurjerį ar LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą.

valdymas
Adresų valdymas

Pamirškite adresų rašymą ant siuntų ar laiškų. Sistema patikrins įvestus gavėjų adresus Lietuvoje ir kiekvienai siuntai suformuos siuntų lipduką. Beliks jį atsispausdinti ir užklijuoti ant dėžės ar voko.

apmokejimas
Patogus apmokėjimas

Už savo susiformuotos siuntos siuntimą galėsite greitai ir lengvai apmokėti naudodamiesi el. bankininkyste ar mobiliuoju telefonu, naudojantis programėle MoQ.

stebejimas
Siuntų siuntimo istorija ir sekimas

Prisijungę prie Lietuvos pašto savitarnos matysite pusės metų siuntimų istoriją. Taip pat galėsite sekti jau išsiųstos siuntos kelią.

Kaip tai veikia?

Keturi paprasti žingsniai – ir paruošite savo siuntas išsiųsti net neiškėlę kojos iš namų ar biuro!

savitarna
1
Prisijunkite

Pagrindiniame savitarnos lange suveskite prisijungimo duomenis ir spauskite „Prisijungti“. Jeigu dar nesate užsiregistravę, spauskite  „Pirmą kartą čia? Registruokitės“ ir sekite registracijos instrukcijas. 

Prisijungti
suformuoti
2
Suformuokite siuntą

Sukurkite siuntos užsakymą, pasirinkę Jums tinkamiausią siuntimo būdą. Vieno užsakymo metu, galite nurodyti iki 100 gavėjų.

spausdinti lipduka
3
Atsispausdinkite lipduką

Apmokėję internetu, atsispausdinkite sistemos sugeneruotus siuntų lipdukus ir priklijuokite juos prie siuntų.

siuskite
4
Siųskite

Nebereikės laukti eilėse! Priklausomai nuo pasirinkto siuntimo būdo, atiduokite siuntas atvykusiam
LP EXPRESS kurjeriui, palikite jas artimiausiame pašte ar LP EXPRESS siuntų savitarnos terminale.

Dažniausiai užduodami klausimai

Pradėkite siųsti išmaniai jau dabar

Ruošti siuntą INTERNETU